Середа, 22.01.2025, 04:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Музична веселка
Головна » Статті » Мої статті

Новорічні конкурси та ігри

Настання Нового року - самий радісний момент. Ми за тижні, а то й місяці готуємося до його святкування. Але для того, щоб він вийшов просто чудовим, недостатньо тільки майстерно приготованого столу, шикарного наряду і святково прибрано приміщення. Потрібно, щоб ще було і весело. А для цього я хочу запропонувати невеликий сценарій святкування Нового року, який підійде як для дорослих, так і для дітей.

 Ви повинні зараннее підготувати: 10 паличок і 10 метелочек (невеликі аплікації, як емблемкі), 20 невеликих саморобних конвертів (ви заготавліваете стільки аплікацій та конвертів, скільки буде учасників), снігові кульки 50-100 штук (їх просто накатать з вати), 10 елочек (аплікаціі, які ми будемо давати за переможне очко), газети, повітряні кульки, конфеті, призи.

 Треба всіх гостей розділити на 2 команди, щоб нікому не було прикро ділитися таким чином: в шапці лежать конвертик, в яких знаходяться аплікації палок і метелок (порівну ялинок і палок, а конвертів стільки, скільки людей). Поочереді виймає з шапки конвертик. Якщо дісталася палиця, то ви в команді "Ялинки-палки", якщо дісталася "незабаром", то ви в команді "Ялинки-метелкі". Можна булавкой прикріпити аплікацію на кофточку.

 

 Конкурс 1. "Сніговий ком"

 

 У цьому конкурсі беруть участь усі присутні. Провідний включає веселу музику і всі починають кідаться один в одного сніжки, які зробили з вати. Але як провідний виключіт музику, всі починають збирати сніжки. Чия команда насобірает більше, та й отримає 1 "ялинку". Дайте дітям і дорослим трохи поозорнічать, не кваптеся вимкнути магнітофон.

 

 А ось тепер треба трохи відпочити. Для цього у другому конкурсі ми будемо співати. Цей конкурс всі знають. Він так і називається "перепевка". Починає виграла команда. Вони співають декілька рядків з пісні, в якій йдеться про Новому році або ялиночці або просто про зиму. Наприклад: 1 команда: "зима - холоду, самотні будинку", 2 команда: "в лесу родилась елочка", знову перша: "Новий рік до нас йде, що він нам принесе". Так по черзі, поки не вичерпаються всі пісні.

 

 Яка команда не зможе на протязі 30 секунд здивувати своїм співом, та й програла. А хто виграв - отримує "ялинку".

 

 Конкурс 2

 

 Ну звичайно ж, ні одна ялинка не обходиться без загадок і шарад. Провідний поочереді задає питання та загадки командам на будь-які теми, що не обов'язково за темою Нового року. Хто відповість більше, той і переможе.

 

 1. Часом ношу на голові своїй дві пари чудових вух.

 Одну з цих пар ношу завжди, іншу рідше - тільки в холоду. (шапка - ушанка)

 

 2. Білими-білими нитками шіт, він спочатку йде і лежить,

 Ну а потім він тече, щоб потім слідом безслідно зникнути зовсім. (сніг)

 

 3. Щоб побачити ці кіночудеса, потрібно з вечора улечься на ліжко --

 І, закривши сліпающіеся очі, їх - до самого ранку - не розкривати ... (сни)

 

 4. Він всередині - морозний, він всередині - моторний.

 Може в ньому зберігатися безліч речей.

 Для кастрюлек, банок, плошек - він просторий.

 Тісний - для костюмів, парасольок, плащі. (холодильник)

 

 Питання на кмітливість:

 

 1. Курка стоїть на двох ногах і важить 3 кг, якщо вона стане на одну ногу, скільки вона буде важити. (3 кг).

 

 2. Як звати батька Татьни Михайлівни Ларіної? (Михайло).

 

 3. Летіли качки; одна попереду і дві позаду, одна позаду й дві попереду, одна між двома і три в ряд. Скільки всього летело качок? (Всього летело 3 качки, одна за одною.)

 

 4. Чи може страус назвати себе птицею? (Не може, він не вміє говорити.)

 

 Конкурс 4.

 

 Ну що, відпочили? Може, потанцуем? А танцювати будуть всі. Просто треба розділитися по парам, природно, кожна пара складається з 2 осіб однієї і тієї ж команди. Але танок буде нелегким. Провідний кладе під ноги кожної пари газету. А тепер музика. Всі мають танцювати, не заступився за краю газети.

 

 А тепер ускладнити завдання, свернем газетку навпіл і нехай всі пари продовжують танцювати, стоячи на своїх газетах. Ускладнює завдання кожен раз, сладивая газету, поки не залишиться 1 пара, яка зможе утриматися на вже малюсеньком кусочке газети.

 

 Конкурс 5

 

 Цей конкурс є дуже простим. Треба лише придумати продовження рядка, звичайно ж, щоб вам було смішно і в риму. Наприклад: Варто в кутку пухнаста красуня ..., ви повинні придумати закінчення. Це легко - Стоіт в кутку пухнаста красуня ... того гляди, зараз завалами.

 

 Пропозиції командам дати однакові, подивимося, в кого вийде цікавіше. Можна продовжити не однієї рядок, а придумати стішок. А також до однієї рядку можна вигадати кілька закінчень. Головне - є початок.

 

 1. Після Новорічної ночі ... (ранок було тяжким дуже)

 

 2. До нас приїхав Дід Мороз ....( та подарунки всю відвіз)

 

 3. Ми подарунків чекали ... (зі Снігуронькою побилися)

 

 4. Куранти б'ють 12 разів ...

 

 5. Ми ялинку дружно народила ...

 

 6. Від снігу всі білим - біло ...

 

 Провідний дає командам листи з написаними рядками і 10 хвилин часу. Команди дружно придумують продовження. Після представники команд по черзі зачитує текст, щоб можна було порівняти. У кого вийшло веселіше, той і отримує "ялинку".

 

 Конкурс 6. "Сюрприз"

 

 Це, мабуть, самий веселий і радісний конкурс. Він готується зараннее. Беремо самі звичайні повітряні кульки. На бумажках пишемо завдання. Завдання можуть бути різні.

 

 Наприклад;

 

 1. Відтворено бій Курантов в Новорічну ніч.

 

 2. Встаньте на стілець і оповестіте весь білий світ про те, що до нас їде Дід Мороз.

 

 3. Спойте Пісеньку "В лесу родилась елочка".

 

 4. Станцюйте рок-н-рол.

 

 5. Отгадайте загадку.

 

 6. Скуштуйте кілька часточок лимона без цукру.

 У висновку подсчітаем "ялинки" у кожної команди. І як завжди - перемогла дружба.

 

 Усі конкурси мають продуманий жартівливий конферанс із елементами імпровізації. Гарантується невимушена атмосфера свята за умови, що колектив завжди складається із глядачів та учасників. Музична програма складається з відомих композицій різних стилів. А якщо зібратися всім колективом і виплеснути свої мрії? Зробити так, щоб казка ожила! Переможці конкурсів нагороджуються жартівливими грамотами й призами.

 

Асоціації

 Ведучий виходить із кімнати, а ті, хто залишається, домовляються, хто буде загаданий. Потім ведучий намагається вгадати людину, за її абстрактним описом. Ведучий задає навідні запитання. Наприклад: "Якби ця людина була... хмарою (деревом, мавпою, вішалкою, Снігуркою), то як би вона виглядала (бігала, літала, грала у хокей?)". Необхідно порівняти й вгадати.

 

 

Це була моя кулька!

 Для конкурсу потрібні двоє учасників. Їм дають по одній надувній новорічній кульці, яку ведучий прив'язує до лівої ноги кожного учасника. По команді ведучого учасники намагаються правою ногою роздавити кульку супротивника. Рекомендується грати у домашньому взутті або кросівках (учасники в кирзових чоботах або на шпильках до конкурсу не допускаються). Виграє той, хто швидше проб"є кульку суперника ногою.

 

 

Танці на газеті

 Парам видаються газети. Потрібно танцювати не сходячи з неї. По мірі вибування пар газета складається. Як правило закінчується танцем однієї пари, швидше за все чоловіком з жінкою на руках і на пальці однієї ноги.

 

 

 

«Почепи ніс сніговікові»

 

До гри запрошують усіх бажаючих. До залу вцносять дошку із закріпленим на ній аркушем ватману, на якому намальований усміхнений сніговик без носа, та ніс-морквинку, вирізаний із пінопласту або поролону. Ніс проколюють шпилькою. Кожному учасникові гри зав'язують очі, дають ніс-морквинку і відводять від дошки з аркушем на десять кроків. Гравець має прилаштувати ніс намальованому сніговікові. Виграє той, хто виявиться найвлучнішим.

 

 

 

                                     "Найкращі Дід Мороз та Снігуронька" 

До участі у конкурсі запрошують усіх бажаючих. До залу вносять костюми Діда Мороза та Снігуроньки. Учасники розбиваються на пари (хлопчик та дівчинка). Парам роздають маленькі листівки із новорічними привітаннями. Пари, одягнувшись у костюми, мають зіграти ролі Діда Мороза та Снігуроньки і привітати усіх із Новим роком. Виступ може відбутися у жартівливій, ліричній або урочистій формі (на вибір учасників). На підготовку парам відводиться по 2—3 хвилини.

 

Новорічний конкурс «Алфавіт»

 

Діда Мороз пропонує зіграти в алфавіт. Він називає першу букву — А, і перший гравець повинен придумати фразу, пов'язану з Новорічним привітанням, яка починається на букву А, наприклад, каже: «Айболить передає всім свої вітання!».

 

Другий гравець говорить на букву Б: «Будьте щасливі» і так далі по алфавіту, при цьому кожному гравцеві, придумав фразу, видається сувенір. Стає дуже смішно, коли алфавіт доходить до букв, Ж, П, И, Ь.

 

Конкурс новорічних побажань

 

Запрошуємо 5 учасників, кожен повинен назвати по черзі одне новорічна побажання. Хто замислиться більше, ніж на п'ять секунд, той і програв.

 

Пісні

 

У капелюсі перебувають маленькі шматочки паперу, на яких написано одного слово (ялинка, бурулька, Дід Мороз, мороз і т.д.) Кожен по черзі дістає записки з капелюха і виконує пісню — обов'язково новорічну або зимову, в якій зустрічається слово, написане на його листочку!

 

Новорічний конкурс «Смішинка»

 

Кожен гравець отримує яке-небудь ім'я, скажімо, хлопавка, льодяник, бурулька, гірлянда, голочка, ліхтарик, замет ... Ведучий обходить всіх по колу і задає різні питання: — Хто ти? — Хлопавка. — А яке сьогодні свято? — Льодяник. — А що це у тебе (показуючи на ніс)? — Бурулька. — А що капає з бурульки? — Гірлянда ... Кожен учасник повинен відповідати на будь-які питання своїм «іменем», при цьому «ім'я» можна схиляти відповідним чином. Відповідальні на питання не повинні сміятися. Хто засміється — вибуває з гри і віддає свій фант. Потім проводиться розіграш завдань для фантів.

 

Конкурс віршів

 

Можна підготувати заздалегідь картки з римами майбутнього новорічного поздоровлення (тосту) і роздати їх гостям на початку вечора.Варіанти рим: дід — років ніс — мороз рік — йде треті — тисячоліття календар — січень Підсумки конкурсу підбиваються в кінці свята.

 

Новий новорічний конкурс «Снігова куля»

 

Викуп новорічних призів з мішка Діда Мороза можна обставити таким чином. По колу і дорослі і діти передають спеціально підготовлений «сніговий ком» — з вати, або білої тканини. «Ком» передають і Дід Мороз примовляє: Снігова куля ми всі катаємо, До «п'яти» ми всі вважаємо — Раз, два, три, чотири, п'ять — Тобі пісню виконувати. Або: А тобі вірші читати. Або: Тобі танець станцювати. Або: Тобі загадку загадати ... Викупив приз виходить з кола, а гра продовжується далі.

 

Новорічний конкурс «Ялинки бувають»

 

Прикрасили ми ялинку різними іграшками, а в лісі ялинки різні ростуть, і широкі, і низькі, високі, тонкі. От якщо я скажу «високі» — піднімайте руки вгору. «Низькі» — присідайте і руки опускайте. «Широкі» — робіть коло ширше. «Тонкі» — робіть коло вже. А тепер пограємо! (Ведучий грає, намагаючись заплутати дітей)

Категорія: Мої статті | Додав: Гринчук (30.09.2012)
Переглядів: 10180 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 2.2/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Годинник
Можна знайти...
Відео
Музика
Категорії розділу
Мої статті [8]
Загальне [1]
Нове [0]
Методичний портал

«Методичний портал»

Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 65
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2025
Безкоштовний хостинг uCoz